Narkotyki trzymał w słoikach

2 marca mińscy kryminalni dzięki pracy operacyjnej, ustalili że mieszkaniec Mińska Mazowieckiego posiada w domu środki odurzające. Oczywiście i tym razem ta praca okazała się skuteczna. Policjanci w domu mężczyzny, odnaleźli dwa słoiki z marihuaną i amfetaminą. 32-latek został zatrzymany a substancje zabezpieczone.

Praca Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim, to przede wszystkim praca operacyjna. Policjanci pozyskują informacje o przestępstwach a potem przy pomocy technik operacyjnych weryfikują je. Efektem tak sumiennej pracy są zatrzymania osób podejrzanych o popełnianie przestępstw.
Tak było również i w miniony czwartek. Mińscy kryminalni wykorzystując wieloletnie doświadczenie i znajomość miasta, ustalił że 32-letni mińszczanin może posiadać w domu środki odurzające.
2 marca zapukali do drzwi mężczyzny. Był on wyraźnie zaskoczony na widok policjantów. Wykonane przez nich czynności w miejscu zamieszkania 32-latka doprowadziły do znalezienia dwóch słoików. W jednym znajdował się susz roślinny. W drugim natomiast biały proszek. W domu mężczyzny zabezpieczono także wagę elektroniczną. W związku z podejrzeniem, że zawartością słoików mogą być środki odurzające, mińszczanin został zatrzymany a substancje zabezpieczone.
Badanie narkotestem i ważenie na komendzie wykazało, że w słoikach znajduje się marihuana i amfetamina. Z ilości zabezpieczonych środków odurzających można było by przygotować po kilka porcji każdego z narkotyku. Dzięki pracy kryminalnych, nie zostaną one zażyte.
32-latek przyznał się do posiada środków odurzających. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
W tej sprawie toczy się postępowanie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Mińsku Mazowieckim.  

źródło: Policja Mińsk Mazowiecki, autor: sierż.szt. Elżbieta Zagórska

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda