Zaginął Piotr Adamczyk

Policjanci z łukowskiej komendy poszukują Piotra Adamczyka. 50-latek w ubiegłym miesiącu pojechał do pracy do Warszawy. Tam, kilka dni temu poszedł po zakupy i już nie wrócił do miejsca w którym mieszkał. Najbliżsi mężczyzny, zaniepokojeni jego przedłużającą się nieobecnością o pomoc w odnalezieniu zaginionego poprosili policjantów. Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu proszony jest o kontakt z Policją.

Zaginiony to:
PIOTR ADAMCZYK
lat 50
zam. Wojcieszków


Z ustaleń policji wynika, że 50-latek w ubiegłym miesiącu pojechał do Warszawy, gdzie pracował w firmie budowlanej. Kilka dni temu, wieczorem poszedł do sklepu i już nie powrócił do wynajmowanego mieszkania. Zaginiony mężczyzna nie nawiązał też kontaktu z kolegami z pracy, a także z rodziną. Najbliżsi, zaniepokojeni jego przedłużającą się nieobecnością  o pomoc w odnalezieniu zaginionego poprosili policjantów.
Poszukiwany 50-latek jest szczupłej budowy ciała, ma około 175-180 centymetrów wzrostu, ma krótkie, ciemne włosy i widoczne na głowie blizny. Zaginiony ubrany był w czarną kurtkę, szare spodnie, czarne pantofle i niebieską bluzę.
Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanego bądź  miały w ostatnim czasie  kontakt z zaginionym, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łukowie pod numerem telefonu 47 814 72 10 lub 112, ewentualnie z najbliższą jednostką policji.

źródło: Policja Łuków, autor: asp.szt. Marcin Józwik

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda