Odpowie za uszkodzenie Forda

Za uszkodzenie Forda odpowie 27-latek z gminy Piszczac. Do zdarzenia doszło w rejonie dworca kolejowego w Terespolu. Sprawca zarysował karoserię auta na kwotę 2 tysięcy złotych. 27-latek usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło pod koniec stycznia br. w rejonie dworca kolejowego w Terespolu. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że nieznany sprawca uszkodził należącego do niego osobowego Forda. Wartość powstałych strat oszacowana została przez pokrzywdzonego na kwotę 2 tysięcy złotych.
Mężczyzna oświadczył, że pozostawił auto na parkingu przy dworcu, sam natomiast pojechał pociągiem do Warszawy. Gdy późnym wieczorem wrócił do Terespola okazało się, że ktoś zarysował elementy karoserii. Mężczyzna nikogo nie podejrzewał o ten czyn. Twierdził też, że nie ma z nikim konfliktu. Sprawą zajęli się kryminalni terespolskiego komisariatu. Funkcjonariusze ustalili personalia mężczyzny podejrzanego o ten czyn. Okazało się, że jest to 27-letni mieszkaniec gminy Piszczac. Z ustaleń policjantów wynikało, że mężczyzna przenosił palety i gałęzie pomiędzy zaparkownymi autami. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja Biała Podlaska, autor: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda