Spektakl satyryczno–muzyczny

W sobotę, 4 lutego o godz. 19:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl satyryczno – muzyczny pt. „Ni pies, ni wydra… coś na kształt miłości” bazujący w swej konwencji na najlepszych wzorach, takich jak „Kabaret Starszych Panów”.
Jest to podróż przez różne odcienie miłości, opowiedziana i wyśpiewana słowami Stefanii Grodzieńskiej, Wojciecha Młynarskiego, Jeremiego Przybory oraz Macieja Siekluckiego, ze znakomitą muzyką Jarka Babuli, Jerzego Derfla i Jerzego Wasowskiego. Ta kompilacja spotkań kobiety i mężczyzny w różnych sytuacjach życiowych, w przezabawny sposób ukazuje zawirowania natury damsko-męskiej. I choć wszyscy pragniemy tego samego, porozumienie obu płci potrafi być arcytrudne. Inteligentnie i dowcipnie napisane dialogi są przeplatane piosenkami o podobnej tematyce.
W spektaklu występują Beata Zarembianka, otwarta, czuła i delikatna… lecz u progu rozczarowania banałem życia, rozpaczliwie szukająca ratunku… u niego oraz Dariusz Niebudek, zawodowiec, opanowany rygorem ograniczeń i schematów, szukający ratunku w świecie wyobraźni, poetycko – nierzeczywistym. W zasadzie są tacy sami…
Rezerwacje i bilety dostępne są w kasie CKiS, tel. 25 794 31 89 oraz online: https://biletyna.pl/event/view/id/280510

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda