Zaginął Ireneusz Sarachin

Policjanci z łukowskiej komendy poszukują Ireneusza Sarachina. 42-latek dwa dni temu wyjechał z domu i do chwili obecnej nie powrócił do mieszkania, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Najbliżsi mężczyzny, zaniepokojeni jego przedłużającą się nieobecnością o pomoc w odnalezieniu zaginionego poprosili policjantów. Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu proszony jest o kontakt z Policją.


Zaginiony to:
IRENEUSZ SARACHIN
lat 42
zam. Budziska gm. Adamów


Z ustaleń policji wynika, że 42-latek dwa dni temu wyjechał z domu  czarnym samochodem marki Volkswagen Touran i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Najbliżsi mężczyzny, zaniepokojeni jego przedłużającą się nieobecnością  o pomoc w odnalezieniu zaginionego poprosili policjantów.
Poszukiwany 42-latek jest szczupłej budowy ciała, ma 176 centymetrów wzrostu, ma krótkie, proste, siwiejące włosy i piwne oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w granatową, pikowaną kurtkę, granatową koszulę i szare spodnie.
Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanego bądź  miały w ostatnim czasie  kontakt z zaginionym, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łukowie pod numerem telefonu 47 814 72 10 lub 112, ewentualnie z najbliższą jednostką policji.

źródło: Policja Łuków, autor: asp. szt. Marcin Józwik

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda