Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do kilku zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o rozwagę.

10 stycznia w m. Węgrów mieszkaniec pow. starogardzkiego, kierując pojazdem marki Paugeot uderzył w drzewo, które przewróciło się bezpośrednio przed jego pojazd. Nikt nie doznał obrażeń.
11 stycznia w m. Łochów mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki VW doprowadził do wywrócenia się pojazdu. Pasażer w wyniku doznanych obrażeń został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.
W tym samym dniu w m Jartypory mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki BMW najechał na dziurę w jezdni uszkadzają koło. Nikt nie doznał obrażeń.
12 stycznia w m. Łochów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Suzuki nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego najechał  na tył pojazdu marki Volvo. Nikt nie doznał obrażeń.
13 stycznia w m. Łochów mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki VW  nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia się z pojazdem marki Audi. Nikt nie doznał obrażeń.
14 stycznia w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, wykonując manewr cofania uderzył w pojazd marki Audi. Nikt nie doznał obrażeń.
 
 
źródło: Policja Węgrów, autor: mł. asp. Monika Księżopolska

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda