Jechał 149 km/h w obszarze zabudowanym!

Policjanci siedleckiej grupy SPEED zatrzymali do kontroli drogowej 37-latka kierującego teslą, który w Gołąbku pędził z prędkością 149 km/h w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Policjanci wydziału ruchu drogowego siedleckiej komendy, wchodzący w skład grupy Speed w Gołąbku zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę, który przekroczył prędkość o 99km/h, jadąc w obszarze zabudowanym 149km/h. Za przekroczenie prędkości o 99 km/h policjanci nałożyli na 37-letniego mieszkańca powiatu siedleckiego mandat karny w wysokości 2 500 złotych oraz 15 pkt karnych. Ponadto w związku z przekroczeniem prędkości o ponad 51km/h mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy na okres 3 miesięcy.
Z uwagi na panujące warunki atmosferyczne i niską temperaturę apelujemy o jazdę zgodną z przepisami oraz dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze.
Pamiętajmy, że lekceważenie przepisów znacznie zwiększa ryzyko poważnych zdarzeń drogowych, co może skutkować utratą zdrowia lub życia. Większości zdarzeń drogowych możemy uniknąć, respektując obowiązujące zasady.

źródło: Policja Siedlce, autor: podkom. Ewelina Radomyska

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda