Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych . Policjanci apelują o ostrożność.

21 listopada w m. Płatkownica mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Kia, który nie był przygotowany do jazdy ( zaszronione i zaparowane szyby) na łuku drogi pojechała na wprost uderzając w przydrożne drzewo. W wyniku doznanych obrażeń kierująca została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.
W tym samym dniu w m. Ludwinów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Renault zderzył się z łosiem, który wszedł  na jezdnię. W wyniku zderzenie zwierzę padło, kierujący nie doznał obrażeń.
22 listopada w m. Barchów mieszkanka pow. wołomińskiego, kierując pojazdem marki Seat nie zachowała szczególnej ostrożności podczas włączania się do ruchu i zderzyła się z pojazdem marki Toyota. Nikt nie doznał obrażeń.
W tym samym dniu w m. Grębków mieszkanka pow. siedleckiego, kierując pojazdem marki Skoda potrąciła pieszą , która wbiegła na jezdnię zza unieruchomionego z autobusu. 15 latka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP Węgrów.
23 listopada w m. Miedzna mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Seat uderzył  w psa, który wbiegł na jezdnię. Właściciel psa ukarany MKK.
24 listopada w m. Morzyczyn Włościański kierujący Toyotą nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w bok autobusu jadącego z naprzeciwka. W wyniku zdarzenia pasażer Toyoty został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.
25 listopada w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Toyota nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w  wyniku czego zderzyła się z prawidłowo jadącym Oplem. Nikt nie doznał obrażeń.
 
 
źródło: Policja Węgrów, autor: mł. asp. Monika Księżopolska

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda