Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

2022-05-16 Wyłączono przez admin

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność.

09 maja w m. Węgrowskiego mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Toyota nie zachował należytej ostrożności od poprzedzającego pojazdu marki Renault doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Węgrów mieszkaniec pow. sokołowskiego, kierując pojazdem marki Renault podczas włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Dodge. Nikt nie doznał obrażeń.

09 maja w m. Rabiany doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch rowerzystów. Mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując rowerem marki Kross wyjeżdżając z posesji zderzył się z kierującym rowerem marki Canyon, który uległ uszkodzeniu. Kierujący rowerem Canyn w wyniku zderzenia przewrócił się doznając lekkich obrażeń. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

10 maja w m. Baczki mieszkaniec pow. ostródzkiego, kierując zespołem pojazdów ciężarowych nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu w wyniku czego chcąc uniknąć zderzenia z nim zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z pojazdem marki Renault. Nikt nie doznał obrażeń.

11 maja w m. Węgrów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW podczas wykonywania manewru cofania uderzyła w pojazd marki Toyota. Nikt nie doznał obrażeń.

12 maja w m. Węgrów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW podczas zmiany pasa ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu BMW. Nikt nie doznał obrażeń.

15 maja w m. Węgrów doszło do potrącenia rowerzystki. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż mieszkaniec pow. sokołowskiego, kierując pojazdem marki Opel na drodze dla rowerów i pieszych nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej rowerem. W wyniku doznanych obrażeń rowerzystka została przewieziona do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Węgrowie.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach

źródło: Policja Węgrów, autor: mł.asp. Monika Księżopolska