Kto rozpoznaje mężczyznę?

Poszukujemy mężczyzny, który ukradł ze sklepu baterie łazienkowe. Sprawca ukrył artykuły w swojej kurtce i nie płacąc za nie uciekł ze sklepu. Publikując jego wizerunek zarejestrowany przez kamery monitoringu, prosimy osoby które go rozpoznają o kontakt.

Łukowscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży baterii umywalkowej i baterii wannowej, do jakich doszło w jednym ze sklepów w Łukowie. Ze zgłoszenia wynika, że w marcu pracownicy marketu zauważyli w swojej placówce dziwnie zachowującego się mężczyznę, który po krótkim pobycie między regałami z akcesoriami budowlanymi bardzo szybko wybiegł ze sklepu. Okazało się, że mężczyzna zdążył ukraść baterię umywalkową. Ten sam mężczyzna następnego dnia ukradł ze sklepu tym razem baterię wannową. Sprawca kradnąc ten artykuł schował go w swojej kurtce, a później unikając kontaktu z personelem sklepu, nie zapłacił za niego i bardzo szybko wybiegał z marketu. O kradzieży powiadomiono mundurowych, którzy wykorzystując monitoring „zabezpieczyli” wizerunek mężczyzny który ukradł baterie łazienkowe.

Publikując jego wizerunek zwracamy się z prośbą do osób które go rozpoznają o osobisty lub telefoniczny (47 814 72 27; 47 814 72 18) kontakt z łukowskim policjantem prowadzącym postępowanie lub z najbliższą jednostką Policji. Zapewniamy anonimowość.

źródło: Policja Łuków, autor: aspirant sztabowy Marcin Józwik

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda