Szczęśliwy finał poszukiwań dwóch nastolatków

Policjanci odnaleźli wczoraj zaginionych dwóch nastoletnich chłopców, których zaginięcie zgłosiła matka. 11 i 13-latek przebywali w parku miejskim. Chłopców odnalazł patrol z komisariatu w Halinowie, ponieważ w poszukiwania zaangażowano funkcjonariuszy z całego powiatu mińskiego. Nastolatków przekazano opiekunowi.

Wczoraj kilkanaście minut po 22:00 dyżurnego mińskiej komendy powiadomiono o niepowrocie do domu dwóch braci 11 i 13-latka. Chłopcy mieli wrócić przed godz. 20:00, jednak nadal nie pojawili się w domu i nie ma z nimi żadnego kontaktu.

W poszukiwania nastolatków zaangażowano będących w służbie policjantów z całego powiatu mińskiego. Podczas patrolowania ulic Mińska Mazowieckiego i sprawdzania wszelkich możliwych miejsc gdzie mogli być zaginieni, patrol z komisariatu w Halinowie w pobliżu placu zabaw Parku Miejskiego odnalazł chłopców.

Przebywali oni w towarzystwie sąsiada z ich bloku, 18-letniego mężczyzny. Chłopcy zostali odwiezieni i przekazani opiekunowi, z którym policjanci przeprowadzili rozmowę o zaistniałej sytuacji i zalecili sprawowanie dokładniejszej opieki nad synami.

Warto nadmienić, że nastolatkowie zostali odnalezieni chwilę przed planowanym ogłoszeniem alarmu dla policjantów mińskiej komendy, którzy mieli być zaangażowani w poszukiwania chłopców.

źródło: Policja Mińsk Mazowiecki, autor: podkom. Marcin Zagórski

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda