Czołowe zderzenie dwóch osobówek

Cztery osoby ranne i dwa poważnie uszkodzone samochody – to skutki wypadku drogowego do jakiego doszło wczoraj w Baczkowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło tam do czołowego zderzenia volkswagena i peugeota. Kierujące pojazdami oraz nastoletni pasażerowie jednego z aut doznali obrażeń ciała. Na szczęście urazy nie zagrażają ich życiu.

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 14.00. Policjanci ze Stoczka Łukowskiego zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło w Baczkowie. Ze zgłoszenia wynikało, ze doszło tam do zderzenia dwóch osobówek, że jest kilka osób wymagających pomocy medycznej.

Mundurowi którzy przyjechali na miejsce ustalili, że kierująca samochodem marki Volkswagen Golf 19-latka zderzyła się z samochodem marki Peugeot, którym kierowała 43-letnia mieszkanka powiatu garwolińskiego. W wyniku wypadku kierujące pojazdami, oraz dwóch nastolatków z volkswagena doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni karetkami do szpitali. Na szczęście okazało się, że urazy jakich doznali, nie zagrażają ich życiu.

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili wstępnie, że pojazdy biorące udział w zdarzeniu poruszały się z przeciwnego kierunku ruchu i doszło do ich czołowego zderzenia. Mundurowi ustalili też, że kierujące samochodami były trzeźwe.

Teraz prowadzący postępowanie ustalą szczegóły i okoliczności wypadku, sprawdzą co było jego bezpośrednią przyczyną.

Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości pojazdów do warunków, jakie panują na drodze. Przypominamy, że główną przyczyną wypadków drogowych jest niedostosowanie prędkości do warunków ruchu. Niezgodne z prawem zachowania zagrażają nie tylko kierującym i ich pasażerom, ale również pozostałym uczestnikom ruchu drogowego.

źródłO: Policja Łuków, autor: aspirant sztabowy Marcin Józwik

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda