Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

2022-01-03 Wyłączono przez admin

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność.

27 grudnia w m. Ziomaki mieszkaniec pow. łódzkiego, kierując pojazdem marki Kia w celu uniknięcia zderzenia ze zwierzęciem, które wtargnęło na jezdnię zjechał na pobocze, gdzie dachował. W wyniku doznanych obrażeń został przewieziony do szpitala.

28 grudnia w m. Węgrów mieszkaniec Warszawy, kierując pojazdem marki Fiat, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki BMW doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

30 grudnia w m. Łochów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Nissan nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki BMW doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Węgrów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Ford podczas włączania się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Skoda czym doprowadziła do zderzenia się pojazdów. Nikt nie doznał obrażeń.

02 stycznia w m. Orzeszówka mieszkaniec pow. sokołowskiego znajdując się w stanie nietrzeźwości (blisko 4 promile alkoholu) kierował pojazdem marki Peugeot pomimo prawomocnego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz doprowadził do zdarzenia drogowego z pojazdem marki VW. Nikt nie doznał obrażeń. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach

źródło: Policja Węgrów, autor: mł.asp. Monika Księżopolska