Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność.

20 grudnia w m. Kalinowiec mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Renault nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Renault i uderzył w jego tył. Nikt nie doznał obrażeń.

21 grudnia w m. Kąty mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Dacia nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Mercedes doprowadzając do zderzenia. Kierująca Dacią w wyniku doznanych obrażeń została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadzi PP w Korytnicy.

W tym samym dniu w m. Łochów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Subaru do prowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

22 grudnia w m. Łochów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Toyota włączając się do ruchu uderzył w pojazd marki Kia. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Stary Świętochów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW zderzył się łosiem, który wszedł na jezdnię. Nikt nie doznał obrażeń.

23 grudnia w m. Węgrów mieszkanka Warszawy, kierując pojazdem marki Volvo, podczas manewru cofania uderzyła w pojazd marki BMW. Nikt nie doznał obrażeń.

24 grudnia w m. Wrotnów mieszkaniec pow. sokołowskiego, kierując pojazdem marki Renault, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego uderzył w drzewo. Nikt nie doznał obrażeń.

25 grudnia w m. Grębków mieszkaniec pow. otwockiego, kierując pojazdem marki Audi nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Toyota doprowadzając do zderzenia. Pasażerka Audi w wyniku doznanych obrażeń została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach

źródło: Policja Węgrów, autor: mł.asp. Monika Księżopolska

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda