Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

24 listopada 2021 Wyłączone przez admin

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność podczas opieki nad zwierzętami.

15 listopada w m. Łochów mieszkaniec pow. radomskiego, kierując pojazdem marki Dodge niewłaściwie pokonywał skrzyżowanie w ruchu okrężnym czym doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Skoda. Nikt nie doznał obrażeń.

16 listopada w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Seat uderzył w psa, który wbiegł na jezdnię z nie zamkniętej posesji. Kierujący nie odniósł obrażeń. Niestety zwierzę nie przeżyło zderzenia.

17 listopada w m. Węgrów kierująca pojazdem marki Renault wykonując manewr cofania uszkodziła prawidłowo zaparkowany pojazd marki Chrysler. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Węgrów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Ford cofając uszkodziła pojazd marki Peugeot. Nikt nie doznał obrażeń.

19 listopada w m. Łochów mieszkaniec pow. wyszkowskiego, kierując pojazdem marki Toyota uderzył w psa, który wbiegł na jezdnię. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Gwizdały mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Alfa Romeo nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu marki Opel w wyniku czego najechała na jego tył. Nikt nie doznał obrażeń.

20 listopada w m. Liw mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW wykonując manewr skrętu w lewo uderzył w wyprzedzający go w tym czasie pojazd marki BMW. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Łochów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Toyota nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Iveco w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. Nikt nie doznał obrażeń.

źródło: KPP Węgrów, autor: mł.asp. Monika Księżopolska